Angielski dla początkujących z LangX

Jeśli stawiasz pierwsze kroki w nauce języka angielskiego to jesteś w dobrym miejscu. Tutaj znajdziesz sposób na angielski dla początkujących. Nasz nauczyciel już na pierwszej lekcji udowodni Ci, że nauka może być ciekawa i przyjemna. Ustalicie wspólnie priorytety i plan na Twój dalszy rozwój.

angielski dla początkujących LangX
angielski dla początkujących przez internet

Poczuj się pewnie i pozbądź się barier językowych

Najlepszym sposobem na przełamanie blokady językowej jest regularne uczestnictwo w praktycznych rozmowach. Nie przejmuj się, jeśli jeszcze nie znasz wielu słów ani zasad gramatyki. Wszystkiego można nauczyć się poprzez aktywne dialogi z doświadczonym nauczycielem. Dzięki regularnym rozmowom będziesz miał okazję do praktykowania języka w rzeczywistych sytuacjach. Blokada językowa stopniowo zmaleje, a Ty będziesz coraz bardziej pewny siebie w komunikowaniu się w nowym języku.

Ucz się z polskojęzycznym lektorem

Będziesz czuć się bardziej komfortowo, jeśli Twój nauczyciel będzie mówił po Polsku? Proszę bardzo! Zobacz opis, film powitalny i wybierz swojego nauczyciela. Do wyboru masz kilkudziesięciu polskojęzycznych lektorów. Wybierz tego, z którym będziesz nadawał na tych samych falach. Każdy z naszych lektorów jest osobą otwartą i przyjazną, także bądź spokojny i nic się nie stresuj. Dla nauczyciela to normalna rzecz, że możesz być początkujący i to normalne, że będziesz popełniał błędy. Pamiętaj, że to dzięki popełnianiu błędów szybciej się uczysz .

angielski dla początkujących z lektorem 1:1
angielski dla początkujących online na żywo

Przekonaj się, że warto

Umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest w dzisiejszych czasach naprawdę ważna. Być może odwlekasz tę decyzję w czasie. Nie rób tego dłużej! Zapisz się teraz na pierwszą lekcję próbną i sam sprawdź, że nie taki diabeł straszny jak go malują! Mało tego – zobaczysz, że nauka będzie nie tylko przyjemna i satysfakcjonująca, ale także będzie świetną zabawą.

LangX nauka języków

Tu zaczyna się Twoja przygoda z językami obcymi

Wypełnij formularz kontaktowy i ciesz się darmową lekcją próbną! Przekonaj się, że angielski online jest dla Ciebie!

    Klikając przycisk, oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się w Polityce prywatności.