Szlifuj swój język - angielski dla średniozaawansowanych

Prawie każdy miał lekcje języka angielskiego w szkole, czy na studiach. Ważna jest jednak praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Zapisz się na lekcje w LangX i rozmawiaj z Lektorami lub Native Speakerami. Szlifuj swoje umiejętności poprzez praktyczne konwersacje. Bez szkolnych egzaminów, stresujących sprawdzianów i surowych nauczycieli. Platforma LangX to doskonałe miejsce abyś szlifował angielski dla średniozaawansowanych.

angielski dla średniozaawansowanych online
angielski dla średniozaawansowanych na żywo przez internet

Rozmawiaj po angielsku z Native Speakerem

Native Speaker to osoba, która od urodzenia posługuje się językiem angielskim. Oznacza to, że angielski jest dla niej językiem ojczystym. U nas możesz rozmawiać z takimi osobami i poczuć się jakbyś był w UK lub w USA. Ucz się akcentu brytyjskiego lub amerykańskiego. Sam wybierasz! Masz doskonałą okazję do nauki języka z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego bez wychodzenia z własnego domu i bez wstawania z Twojego fotela.

Rozwijaj swoje kompetencje językowe

Powszechnie wiadomo, że najskuteczniej uczy się angielskiego będąc w kraju, gdzie używa się tego języka. Chodzi o częste używanie języka w praktyce, podczas codziennych rozmów. Dzięki LangX będziesz trenował swoje umiejętności właśnie poprzez praktykę. Masz do wyboru kilkudziesięciu native speakerów z całego świata (m.in z UK i USA), więc możesz wybrać nawet akcent, którego chcesz się uczyć!

angielski dla średniozaawansowanych LangX
angielski dla średniozaawansowanych z native speakerem

Zdobądź wymarzone certyfikaty

Jeśli dążysz do zdobycia certyfikatów językowych, nie musisz się martwić – nasz nauczyciel specjalnie Cię do nich przygotuje. Nasz zespół składa się z doświadczonych native speakerów i lektorów, którzy mają udokumentowane sukcesy w przygotowywaniu setek osób do egzaminów certyfikacyjnych. Dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i dedykacji będziesz miał najlepsze wsparcie w osiągnięciu swoich celów językowych. Wspólnie opracujemy strategię nauki, która pozwoli Ci uzyskać pożądane kwalifikacje.
LangX nauka języków

Tu zaczyna się Twoja przygoda z językami obcymi

Wypełnij formularz kontaktowy i ciesz się darmową lekcją próbną! Przekonaj się, że angielski online jest dla Ciebie!

    Klikając przycisk, oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się w Polityce prywatności.