Platforma LangX pozwala Ci na wybór ulubionego lektora

Platforma LangX pozwala wybrać osobę, która najbardziej Ci odpowiada. Może to być nauczyciel, który mówi również po Polsku, a może to być też nauczyciel, który urodził się w UK lub USA i język angielski jest jego językiem ojczystym. Masz do wyboru dziesiątki lektorów i native speakerów! Wybierz tego, którego pokochałeś i czujesz, że nadajecie na tych samych falach.
platforma LangX
platforma do nauki języków LangX

Dowiedz się więcej o swoim nauczycielu

Kliknij na nauczyciela i dowiedz się o nim więcej. Zobaczysz jego krótki opis i wideo powitalne. Sprawdź, z którym nauczycielem najbardziej rezonujesz i wybierz tego, który najbardziej przypadł Ci do gustu. Wolisz uczyć się z młodą energiczną dziewczyną – nie ma sprawy! Wolisz spokojnego, stonowanego, starszego nauczyciela – proszę bardzo! Jedno jest pewne – bez jakiego lektora wybierzesz, będzie to osoba pełna pasji, optymizmu i zaangażowania.

Ucz się kiedy chcesz

Platforma LangX umożliwia umówienie się na lekcje w terminie jaki jest dla Ciebie najlepszy. Gdy zdecydujesz się już na konkretnego nauczyciela będziesz miał do dyspozycji jego kalendarz. W prosty sposób zarezerwuj swój termin i ciesz się skuteczną lekcją języka!
platforma LangX
platforma LangX

Stań się częścią naszej społeczności - Platforma LangX

Zaufało nam ponad 20000 klientów. To ogromna społeczność skupiona wokół Instytutu Lingwistyki i LangX. W takim gronie zawsze znajdzie się ktoś, kto chętnie poćwiczy z Tobą język angielski. Teraz możesz uczestniczyć w grupowych dyskusjach tematycznych i szlifować swoją wymowę.

LangX nauka języków

Tu zaczyna się Twoja przygoda z językami obcymi

Wypełnij formularz kontaktowy i ciesz się darmową lekcją próbną! Przekonaj się, że angielski online jest dla Ciebie!

    Klikając przycisk, oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się w Polityce prywatności.