Lektorzy LangX

Nasz zespół składa się z entuzjastycznych nauczycieli języka angielskiego. Native Speakerzy i Lektorzy cechują się pasją, zaangażowaniem i dobrą energią – są to priorytety jakie bierzemy pod uwagę wybierając osoby do naszego zespołu. Dołączając do nas nie tylko nauczysz się języka obcego, ale również poznasz przeciekawe osoby z całego świata, m.in z UK i USA.
lektorzy w LangX
native speaker LangX

Możesz wybrać lektora lub Native Speakera

Możesz odbywać lekcje zarówno z native speakerami (czyli osobami, dla których język angielski jest językiem ojczystym), jak i z polskojęzycznymi lektorami. Jeśli jesteś osobą początkującą być może lepiej będziesz się czuł ucząc się z polskojęzycznym lektorem. Jeśli jesteś osobą zaawansowaną szlifuj swój język z native speakerem. Dzięki temu, że masz wybór lekcje są dla Ciebie efektywne, komfortowe i przyjemne.

Przyjemna nauka z profesjonalnymi ekspertami

Nasi eksperci zapewniają interaktywne i angażujące lekcje, tak aby nauka była prawdziwą przyjemnością. Na pierwszej lekcji nauczyciel sprawdzi Twój poziom i dostosuje materiał oraz tempo nauki specjalnie dla Ciebie. Z naszym sprawdzonym zespołem (m.in. w Instytucie Lingwistyki) każda lekcja to krok bliżej do płynnej komunikacji w języku obcym.

lektorzy LangX
lektorzy i native speakerzy w LangX

Nasi lektorzy kierują 100% uwagi tylko dla Ciebie

Native Speakerzy lub lektorzy podczas lekcji są cali skupieni na Tobie. Żadnych innych rozpraszaczy, żadnych innych studentów. Nauka w LangX jest skuteczna zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych osób. W przeciwieństwie do zajęć w szkole, taka lekcja jest o wiele bardziej skuteczna i dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zacznij naukę z Native Speakerem

Jeśli naprawdę chcesz nauczyć się języka obcego to najszybszą drogą jest po prostu praktykowanie. Nie czekaj dłużej, wypełnij formularz i zapisz się poniżej na bezpłatną lekcję próbną. Sprawdź i przekonaj się, że konwersacje na żywo, 1:1 z Native Speakerem lub lektorem to idealna forma nauki dla Ciebie.
lektorzy w LangX
LangX nauka języków

Tu zaczyna się Twoja przygoda z językami obcymi

Wypełnij formularz kontaktowy i ciesz się darmową lekcją próbną! Przekonaj się, że angielski online jest dla Ciebie!

    Klikając przycisk, oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się w Polityce prywatności.