Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zarezerwować lekcję?

Aby mieć dostęp do platformy LangX potrzebujesz wykupić pakiet lekcji. Chcesz wykupić pakiet? Wypełnij formularz i czekaj na kontakt od naszego doradcy. Lekcja próbna odbędzie się w terminie ustalonym z doradcą. Po lekcji próbnej dostaniesz dopasowaną do Ciebie ofertę. Po zakupie dostaniesz dostęp do platformy, gdzie w łatwy i intuicyjny sposób będziesz mógł rezerwować lekcje.

Tak, oczywiście. Do wyboru masz nauczycieli z różnych krajów, w tym z USA i UK. Możesz wybrać nauczyciela i kontynuować z nim naukę przez cały czas lub zmieniać nauczycieli, aby poznawać różne osoby i różne akcenty.

Na platformie masz dostęp do wielu nauczycieli. Wystarczy, że klikniesz na dowolnego nauczyciela, a wyświetli się okno ze szczegółami. Będziesz mógł przeczytać opis danego nauczyciela, zobaczyć jego zdjęcie oraz obejrzeć film powitalny. Wybierz nauczyciela, którego chcesz i ciesz się lekcjami w świetnej i przyjaznej atmosferze.

Każda lekcja trwa 30 minut.

Tak. Możesz anulować lub zmienić termin lekcji. Pamiętaj jednak, aby zrobić to najpóźniej 24h przed rozpoczęciem lekcji. W przeciwnym wypadku lekcja przepada.

Potrzebujesz komputer/laptop lub smartphone. Lekcje odbywają się przez platformę Google Meet. Na komputerze/laptopie nie potrzebujesz niczego instalować. Wystarczy dowolna przeglądarka internetowa, np. chrome. Na smartphonie zainstaluj aplikacje Google Meet. 

Nasi nauczyciele do doświadczeni specjaliści. Na platformie możesz przeczytać opis każdego nauczyciela. W opisie znajdziesz szczegóły, np. zdane egzaminy, posiadane certyfikaty.

Tak. Nasi nauczyciele dostosowują poziom do Twojego poziomu zaawansowania, tak abyś czuł się komfortowo podczas lekcji.

Napisz maila na kontakt@langx.pl