W LangX

łączymy pasję do nauczania języka angielskiego z technologią, dzięki czemu odbędziesz fascynujące lekcje online, kiedy tylko chcesz, z dowolnego miejsca na świecie.

LangX lekcje angielskiego
LangX lekcje z native speakerem

Naszą misją jest

wprowadzenie tysięcy Polaków w świat płynnej komunikacji po angielsku, otwierając przed nimi drzwi niesamowitych możliwości. Spełniamy tę wizję poprzez zapewnienie dostępu do platformy edukacyjnej z kilkudziesięcioma profesjonalnymi lektorami i native speakerami z całego świata, w tym m.in. z USA, UK, Singapuru, Filipin.

Nasz zespół:

Dlaczego warto uczyć się z nami języka angielskiego?

Profesjonalni
nauczyciele w LangX

Współpracujemy z nauczycielami, którzy są nie tylko profesjonalistami w nauczaniu języka, ale również są pasjonatami. Możesz wybrać nauczyciela, z którym stworzycie wspólną więź i będziecie nadawać na tych samych falach. Dzięki temu nauka będzie nie tylko skuteczna ale i przyjemna!

Elastyczna nauka
z LangX

Będzie przede wszystkim skuteczna ale również będzie zabawą. Nie chodzi o sztywne wkuwanie słówek i rozwiązywanie testów, czy egzaminów. Z naszym nauczycielem ustalicie już na samym początku formę nauki, tak aby była ona czystą przyjemnością.

Nowoczesna
platforma LangX

Wszystko czego potrzebujesz do skutecznej nauki znajdziesz w jednym miejscu. Na platformie wybierzesz swojego nauczyciela i zarezerwujesz lekcję. Wszystko w sposób intuicyjny i prosty. Znajdziesz tu również materiały do nauki, a także dołączysz do naszej społeczności.

Geneza LangX

LangX Maciej Wieczorek
Maciej Wieczorek
Twórca kanału „Expert w Rolls-Royce”
Twórca Instytutu Lingwistyki

Geneza LangX

LangX Instytut Lingwistyki

Założycielem i twórcą metody nauki języków jest Maciej Wieczorek, prowadzący najpopularniejszy program z ekspertami na polskim YouTube
„Expert w Rolls-Royce”.

Jesteśmy nową marką Instytutu Lingwistyki – platformy do samodzielnej nauki języków z ponad 20 tysiącami zadowolonych klientów. Teraz poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy LangX – platformę, na której nauczysz się języka podczas rozmów na żywo 1:1 z profesjonalnymi nauczycielami.
LangX nauka języków

Tu zaczyna się Twoja przygoda z językami obcymi

Wypełnij formularz kontaktowy i ciesz się darmową lekcją próbną! Przekonaj się, że angielski online jest dla Ciebie!

    Klikając przycisk, oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się w Polityce prywatności.

    Jesteśmy cytowani w: